Soita meille

Pankkitiedot

 

Oy Eurogross Ab

Ytteressentie 174

68810 YTTERESSE

BIC/SWIFT: HELSFIHH
BAN: FI60 4055 0012 1410 61

BIC/SWIFT: HANDFIHH
IBAN: FI48 3131 3001 1139 01

Y-tunnus: 1749966-1
VAT-nro: FI17499661



Puh: 06-7285022
Sähköposti: info@joulupaja.fi
Tilaukset: tilaukset@joulupaja.fi

oiva hymy.png
Liity myyntitiimiimme ja myy liikelahjoja omalla alueellasi peter@joulupaja.fi tai soita 045-1144101

Jan-Erik Bång, TJ

Myynti ja laskutus

0400-614 827, jan-erik@joulupaja.fi

 

Joulupajan Myyntikonttori

Peter Tast

Myyntijohtaja, myynti ja ostot

045-114 4101, peter@joulupaja.fi

Matias Päiväniemi

Pohjos-Pohjanmaa-, Oulun-seutu

040-243 9204, matias@joulupaja.fi

 

Jimmy Wargh

Pietarsaaren-seutu

050-567 8057, jimmy@joulupaja.fi

 

Sari Brandt

Seinäjoen-seutu

045-127 6139, sari@joulupaja.fi

 

Joakim Liinamaa

Vaasan-seutu

040-571 5275, joakim@joulupaja.fi

 

Paavo Hietala

0400-561 239, paavo@joulupaja.fi

Copyright 2017-> Oy Eurogross Ab Ytteressentie 174 68810 Ala-Ähtävä Finland info@joulupaja.fi Puh: 045-1144101 www.joulupaja.fi

  • Facebook