Soita meille

Bankuppgifter

 

Oy Eurogross Ab

Ytteressevägen 174

68810 YTTERESSE

BIC/SWIFT: HELSFIHH
BAN: FI60 4055 0012 1410 61

BIC/SWIFT: HANDFIHH
IBAN: FI48 3131 3001 1139 01

FO-nummer: 1749966-1
VAT-nr: FI17499661



Puh: 06-7285022
Sähköposti: info@joulupaja.fi
Tilaukset: tilaukset@joulupaja.fi

oiva hymy.png
Kom med i vårt gäng och hjälp företag hitta sina julgåvor! peter@eurogross.fi tai soita 045-1144101

Jan-Erik Bång, VD

Försäljning och fakturering

0400-614 827, jan-erik@joulupaja.fi

 

Tomteverkstadens försäljningskontor

Peter Tast

Försäljningschef, försäljning & inköp

045-114 4101, peter@joulupaja.fi

Matias Päiväniemi

Norra Österbotten-, Uleåborgs regionen

040-243 9204, matias@joulupaja.fi

 

Jimmy Wargh

Jakobstads-regionen

050-567 8057, jimmy@joulupaja.fi

 

Sari Brandt

Seinäjoki regionen

045-127 6139, sari@joulupaja.fi

 

Joakim Liinamaa

Vasa regionen

040 571 5275, joakim@joulupaja.fi

 

Paavo Hietala

0400 561 239, paavo@joulupaja.fi

Copyright 2017-> Oy Eurogross Ab Ytteressentie 174 68810 Ala-Ähtävä Finland info@joulupaja.fi Puh: 045-1144101 www.joulupaja.fi

  • Facebook